Supportersvereniging

Supportersvereniging CVV BE FAIR (opgericht 25-10-1982)


Het Bestuur, wie zijn wij?

De supportersvereniging CVV Be Fair is in het jaar 1982 opgericht. De supportersvereniging
is een vereniging met eigen statuten en reglementen. Het aantal leden bedraagt momenteel 155.


Het bestuur wordt gevormd door drie mensen te weten:

▪ Laurens Peters, voorzitter en penningmeester
▪ Jan Willem Russcher, Secretaris
▪ Lia Peters-Radder, bestuurslid activiteiten
• Laurens Peters, voorzitter en penningmeester is gepensioneerd, is getrouwd met Lia Radder en heeft twee kinderen. Ik ben in 1985 bij de club gekomen omdat Martijn ging voetballen. Al snel werd ik leider en pupillencoördinator. Later werd het Oud Papier ophalen een serieuze tijdvuller, vaak meerdere avonden in de week. In 1992 ben ik Ton Wognum opgevolgd als Penningmester van de supportersvereniging en later toen Wim de Jong naar Frankrijk vertrok werd ik voorzitter.
• Jan Willem Russcher, is de secretaris en is getrouwd en heeft twee kinderen. Jan Willem werkt bij de MAKRO. Jan Willem voetbalt vanaf de pupillen al bij Be Fair. Jan Willem kan heel goed koken en hij dat heeft al vele malen laten zien. Jan Willem Russcher kwam in 2015 in het bestuur.
• Lia Peters-Radder, bestuurslid en verzorgd de loterijen en springt overal bij waar het nodig is. Zij is getrouwd met Laurens en heeft twee kinderen. Lia is ook al lang bij de club betrokken en is meestal bezig met de ondersteuning van allerlei activiteiten binnen de club en is sinds 2019 bestuurslid

In de loop van 25 jaar zijn de volgende bestuursleden actief geweest:
• Willem Slagboom, voorzitter, van 25 oktober 1982 tot 14-11-1994.
• Jan Hornis, secretaris, van van 25 oktober 1982 tot 12-10-1987
• Teun Gerrritsen, penningmeester van 25 oktober 1982 tot 27-10-86 en tot 7-11-1983 bestuurslid.
• Ton Wognum, penningmeester van 27-10-1986 tot 14-12-1992
• Dirk Sloof, bestuurslid van 27-10-1985 tot 28-10-1996
• Ben Nap, bestuurslid van 7-11-1988 tot 28-10-1996
• Jan Visser, secretaris, van 1-8-1988 tot 28-10-1996
• Laurens Peters, penningmeester en voorzitter, van 14-12-1992 tot heden.
• Wim de Jong, voorzitter, van 28-10-1996 tot 24-9-2002
• Ad Geers, bestuurslid, van 28-10-1996 tot 24-9-2002
• W.v.d.Plaat, secretaris, van 24-9-2002 tot 21 oktober 2014
• G.Mulder, vice voorzitter en 2e penningmeester, van 24-9-2002 tot 27 november 2018
• Onno Glasbeek, secretaris, van 21 november 2014 tot 19 februari 2015
• Jan Willem Russcher, secretaris, van 27 oktober 2015 tot heden
• Lia Peters-Radder, bestuurslid, vanaf 5-11-2019.
Ereleden en Leden van Verdienste:
Willem Slagboom, erelid vanaf 26 oktober 2007
Jan Hornis, erelid vanaf 26 oktober 2007
Laurens Peters, erelid vanaf 26 oktober 2007
Willem v.d.Plaat, erelid vanaf 26 oktober 2012
Gerard Mulder, erelid vanaf 26 oktober 2012
Ton Wognum, Lid van Verdienste vanaf 26 oktober 2007
Lia Peters-Radder, Lid van Verdienste vanaf 26 oktober 2007

 

Inschrijven? Vul het formulier in

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!