Fluiten

  • images.png
  • Stappenplan van scheidsrechters opstellen:
  • De KNVB plaats op de bondswedstrijden  waar er een knvb scheidsrechter op moet staan een scheidsrechter. 
  • De scheidsrechtercöordinator plaats bij de bondwedstrijden verenigingsscheidsrechter waar nodig is.
  • Senioren tot en met J012 en Vrouwe tot en met M012 krijgen scheidsrechters.
  • J07 tot en met J011 Regel zelf een begelijder,  J011 kan een scheidsrechter krijgen als daar een mogelijken aanwezig is.
  • Eerst wordt de bondwedstrijden gevuld met scheidsrechters tot alles is gevuld.
  • Is het niet gevuld dan worden er spelers van de seniorenteam aangesteld om de plekken te vullen.
  • Is dat niet mogelijk wordt er door het team een ouder aangesteld.
  • Team verplichting valt buiten de vrijwilligerswerk.
  • Oefenwedstrijden wordt door de Teams zelf geregeld. Dat houd in dat zu zelf ook een scheidsrechter moeten regelen maar eerst in overleg met joke van wegen geen misverstanden komen.
  • De bondwedstrijden gaan voor de oefenwedstrijden dus de scheidsrechters gaan eerst de bondwedstrijden vullen en als de mogelijkheid is dan komt de oefenwedstrijden aan de beurt.
  • Verenigingscheidsrechter behoren tot een pool en die komen niet in aanmerking tot fluiten voor een team de moeten leveren.
  • Reserven shirts behoren tot de club, de shirts mag niet het terrein verlaaten! ook niet voor uitwedstrijden.
  • Reserven shirts zijn voor bondwedstrijden en niet voor oefenwedstrijden daar gebruiken jullie de hesjes voor.
  • Als je een tas leend compleet terug inleveren.



images.jpg
Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
28 mei 14:30 J.M. van Vugt Blauw-Zwart 1 cvv Be Fair 1
28 mei 11:30 A.J.J. Heida cvv Be Fair 2 RVVH 3
28 mei 12:00 A.A.J. Koelewijn cvv Be Fair 3 VV Haastrecht 2
28 mei 11:30 Rohda '76 3 cvv Be Fair 5
28 mei 12:00 Bodegraven 3 cvv Be Fair 7
25 mei 20:00 cvv Be Fair 8 ARC 15
28 mei 16:15 cvv Be Fair 8 Hazerswoudse Boys 5
28 mei 08:30 JO9 toernooi JO9 toernooi
28 mei 14:30 DSO JO19-1 cvv Be Fair JO19-1
28 mei 12:15 Kamerik JO19-1 cvv Be Fair JO19-3
25 mei 20:00 cvv Be Fair JO16-2 SPV '81 JO16-1
28 mei 09:55 R. Bikker Olympia JO12-3JM cvv Be Fair JO12-3
28 mei 08:30 Spirit JO12-3 cvv Be Fair JO12-5
28 mei 08:30 cvv Be Fair JO10-3 Gouda JO10-1
24 mei 19:30 R. Troost cvv Be Fair MO19-1 Hillegom sv MO19-1
28 mei 09:45 Blijdorp MO13-2 cvv Be Fair MO13-1
28 mei 09:00 Anoniem Altior MO13-2 cvv Be Fair MO13-2
28 mei 15:00 cvv Be Fair VR1 Groeneweg VR1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!